Kom, doe mee… voor Mozambique!

Op D.V. zondag 1 maart willen we als gemeente gaan starten met het HGJB project. Het thema dit jaar is ‘Kom doe mee’ denkend aan onze medechristenen in Mozambique. 

Is het ook niet een taak van Gods gemeente om ook voor onze naaste te zorgen? Mensen die het minder hebben dan wij.

Daarom willen we proberen met al onze clubs een mooi bedrag bij elkaar te verzamelen. Helpt u de kinderen en jongeren daarbij mee? Een van de dingen die de mensen van de HGJB opviel toen ze in Mozambique waren, was hoe blij christenen daar waren met een paar kopietjes uit de Bijbel. Vaak hadden ze zelf geen Bijbel. Daarom is, naast sociale hulp, het ook de bedoeling om met ons geld te zorgen voor goedkope Bijbels voor Mozambikaanse christenen.Welke acties de clubs zullen doen, vindt u in de folder die op 1 maart zal worden uitgedeeld. Ook krijgt u een actiekrant. Daarin vindt u meer informatie over het land Mozambique.   

Het is een diaconaal project. We hopen dat ook andere verenigingen nadenken over de vraag op welke manier zij hun bijdrage voor hulp aan christenen in Mozambique kunnen leveren.

Bij de sluiting van het winterwerk hopen we bekend te kunnen maken wat de actie heeft opgebracht.

Alvast hartelijk dank, namens alle jeugd!