Predikant

Momenteel is onze gemeente vanaf 4 oktober 2020 vacant.

Op 15 mei  2024 heeft ds. J.J. ten Brinke uit Oud-Beijerland het beroep naar onze gemeente aangenomen.
Op D.V. 29 september 2024 zal hij worden verbonden aan onze wijkgemeente.

Predikanten die de gemeente gediend hebben:
Ds. L. Blok 3 juli 1955 – 6 mei 1962
Ds. A. Kastelein 17 juni 1962 – 1 oktober 1967
Ds. E.F. Vergunst 7 september 1969 – 20 oktober 1974
Ds. A. de Reuver 10 oktober 1976 – 2 september 1984
Ds. J. Maasland 13 april 1986 – 19 augustus 1990
Ds. J.C. Schuurman 10 maart 1991 – 20 juni 1996
Ds. P.J. den Admirant 20 september 1998 – 23 maart 2003
Ds. M.F. van Binnendijk 31 augustus 2003 – 31 december 2011
Ds. J.C. Schuurman 27 september 2015 - 4 oktober 2020